SPŠ stavební Hradec Králové

Virtuální prohlídka
areál školyNavštivte nás

Prezentace středních škol

Chcete o naší škole vědět více? Chcete-li získat detailní informace o nabízených oborech, učebních plánech, uplatnění absolventů a o všem, co vás zajímá, navštivte nás na výstavách středních škol, pořádaných  Krajskou hospodářskou komorou Královéhradeckého kraje, které se budou konat v Jičíně v pátek 20. 10. a sobotu 21. 10. v Masarykově divadle v Husově ulici, v Hradci Králové v kongresovém centru Aldis ve dnech 3. a 4. 11. a nakonec v Pardubicích v prostorách Společenského a výstavního centra IDEON v Jiráskově ulici ve dnech 10. a 11. 11.

Budete si moci osobně popovídat s učiteli i studenty školy o všem, co vás zajímá.

 

Ukázat...


Druhé místo v kopané

V oblastním kole fotbalového Poháru Josefa Masopusta se naše škola probila až do finále. V závěrečném boji však došly síly i štěstí, tak naši fotbalisté skončili na druhém místě.

Ukázat...


Vize hradecké stavebky byla správná

BIM model SPŠ stavební HK

Koncepci zavádění BIM schválila vláda ČR

Škola již před čtyřmi lety zavedla s podporou zřizovatele Královéhradeckého kraje obor vzdělání s novým zaměřením, které se věnuje metodice BIM – informačnímu modelování staveb. Letošní školní rok ukončí první maturanti studium oboru Stavebnictví se zaměřením BIM projektování, čímž získají významný náskok před konkurencí nejen při studiu na vysoké škola, ale i pro budoucí praxi.

Ukázat...


Vítězství na Středoškolských hrách

 

26. září se v rámci Středoškolských her uskutečnil florbalový turnaj v Hlušicích, který žáci naší školy vyhráli bez ztráty jediného bodu. Gratulujeme!


Mezi mosty opět vítězně

Dne 19. září si tým naší školy zopakoval loňské vítězství v 11. ročníku prestižního raftového závodu MEZI MOSTY, kterého se celkem zúčastnilo 15 královéhradeckých škol. Vítěznou posádku tvořili následující studentky a studenti: Michaela Hladíková, Tereza StaráNatálie HetfleišováKarolína TomáškováMartin SmetiprachMarek SoučekZdeněk KliščDavid Pitrman Šimon Coufal

 

Ukázat...


Adaptační den na Biřičce

Ve středu 6. září se žáci prvních ročníků místo ve škole sešli u rybníka Biřička na Novém Hradci Králové. Zde se během sportovních aktivit mohli seznámit a poznat jak mezi sebou, tak i se svými novými třídními učiteli jinak než ve školních lavicích. 

Ukázat...


Seznamy tříd 1. ročníků

 

Seznamy tříd prvních ročníků pro školní rok 2017-2018 v dokumentu ZDE.


'Hluchák' má odlehčit práci školních kuchařek

 

Hradec Králové - dlouhodobý problém se stravováním žáků krajských středních škol na Pospíšilově třídě v Hradci Králové má řešit nová jídelna.

Zdroj:
http://hradecky.denik.cz/zpravy_region/hluchak-ma-odlehcit-praci-okolnich-skolnich-kucharek-20170130.htmldd

SPŠ stavební Hradec Králové, Pospíšilova tř.787 je příspěvkovou organizací Královéhradeckého kraje

Kontakt

Střední průmyslová škola stavební, Hradec Králové, Pospíšilova tř.787

Pospíšilova třída 787
500 03 Hradec Králové
+420 495 766 111
a@spsstavhk.cz