Cookies management by TermsFeed Generator

Rychlá navigace

Online schůzka s vedením školy

PŘIPOJTE SE

Modely spolupráce škol a firem

Registrační číslo: CZ.1.07/1.1.00/54.0067

Realizátor: Centrum andragogiky, s.r.o., IČ 27489698, K Dolíkám 809/8b, 503 11 Hradec Králové, www.centrumandragogiky.cz

Hlavním cílem projektu je navázat smysluplnou a dlouhodobou spolupráci mezi středními školami a firmami, sladit potřeby firem s metodami a obsahem praktického vyučování na středních školách a zvýšit kvalitu praktického vyučování maturitních oborů prostřednictvím uplatnění inovativních forem spolupráce.

V rámci projektu v naší škole proběhne řada zajímavých přednášek odborníků z firem, žáci budou mít možnost absolvovat souvislou praxi ve firmě EUROVIA CS, a.s. nebo jiné spolupracující firmě, dva pedagogičtí pracovníci se zúčastní stáže ve firmě a v neposlední řadě se nám podaří vybavit učebnu praktického vyučování potřebnými výukovými pomůckami a pracovním materiálem.

Také budou pro žáky připraveny exkurze ve vybraných stavebních firmách a návštěva odborného veletrhu.

Projekt je realizován Centrem andragogiky, s.r.o. ve spolupráci s partnery a dalšími spolupracujícími organizacemi, které přislíbily zapojení do projektu (školy, firmy). Je určen žákům a pedagogickým pracovníkům 6 středních odborných škol - obory vzdělávání kat. M a L (maturitní) - ze 3 krajů ČR. Bude v něm podpořeno celkem 1385 žáků a 44 pedagogických pracovníků.

Doba trvání: 11 měsíců (od 9/2014 do 7/2015)

Kontaktní osoby: Mgr. Nataša Ungermannová, un@spsstavhk.cz, Mgr. Olga Staníčková, olga.stanickova@centrumandragogiky.cz

OP VK